Haber

Kayserispor taraftarından Çamlı’ya destek, Ali Koç’a sitem

Kayserispor taraftar kulübü Kapalı Kale, kulüp lideri Ali Çamlı’ya destek verirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sitem dolu bir açıklama yaptı.

Kayserispor taraftar kulübü Kapalı Kale, kulüp televizyonuna yaptığı açıklamalarda Kayserispor lideri Ali Çamlı’yı eleştiren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sitem dolu bir açıklama yaptı. Taraftar kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Sayın Ali Koç’un Kayserispor kulübü Başkanı ile ikili görüşmesini belirterek ‘ortalığı karıştırdı’ sözlerini kullanmasını doğru bulmuyoruz, kabul etmiyoruz. Ali Çamlı katıldığı bir televizyon programında Büyük Kayserispor’a “Camiamız şehrimize gelen her takımı kucakladı, misafirperverlik gösterdi. Gün ayrılık değil, birlik olma zamanıdır” dedi.

Açıklamada, “Kapalı Kale olarak Kayserisporlu yöneticilerimizin daha fazla işin içine çekilmesini istemiyoruz. Taraftarımızı da ülkemizin bu zor günlerinde ayırmamaya davet ediyoruz. Odak noktamız Futbol, ​​Tribün ve Birlik beraberlik” ” ifadesinde kullanılmıştır. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu