Ekonomi

Credit Suisse: “Sonuçlara göre Boeing’e sahip olmaya değer”

Credit Suisse, Boeing (NYSE: BA) ilk çeyrek için Wall Street tahminlerini kaçıracağına inanıyor, ancak analistler Pazartesi günü bir notta yatırımcılara söyledi. “Yakın vadeli düzen sağlam görünüyor.” söz konusu. Analistler, firmanın hisse senedi fiyatı hedefini 200 $’dan 220 $’a çıkardılar ve “nötr” derecesini korudular.

Şirketlerin FAVÖK/EBS tahmini “esas olarak BCA’daki düşük geniş gövde karlılığı ve BDS’deki KC-46 ücreti nedeniyle”analistler açıklıyor “1. Çeyrek satışları/segment FAVÖK/düzeltilmiş EPS’nin 17.619 milyon $/(32 milyon $)/(1.38 $), Sokak 17.673 milyon $/393 milyon/(0.85 $) olduğunu varsayıyoruz.”o yazdı.

Credit Suisse, BA’nın ileriye dönük beklentilerini yinelemesini bekliyor, ancak olumlu tarafı, “Yönetim muhtemelen verilerle birlikte 737 oranının 38/ay’a kırılmasının zamanlamasını resmileştiriyor.”

Analistler ayrıca, döviz kurlarıyla ilgili olumlu haberlerin yanı sıra 787’deki başka bir potansiyel blok uzantısının, raporun ardından ’24-’25 iddialarında yukarı yönlü revizyonlara yol açtığını kaydetti. olacağına inandıkları şey ve bu revizyon hikayesi “Sonuçlara göre BA’ya sahip olmayı değerli kılıyor” dedi.

Credit Suisse, değerlemeyi bir engel olarak görmeye devam etse de hisseye taktiksel olarak olumlu bakıyor.

Yazar: Sam Boughedda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu